Ubisoft Club

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 59,9 MB
  • Sürüm 5.4.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Ubisoft
Macera dolu anlar yaşamak için Ubisoft Club mobil oyununda ücretsiz olarak yer alın.

Ubisoft Club, iOS akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız bir dolu macera oyunundan ibarettir. Her oyunun farklı bir şekilde oynanışı vardır. Seçimlerinizi doğru bir şekilde yaptığınız taktirde oyunları başarı  ile sonuçlandıracaksınız. Oyun piyasasının gelişmiş oyun stüdyosu olarak bildiğimiz Ubisoft Entertainment tarafından geliştirilen Ubisoft Club içerisinde mücadele dolu anlar yaşamaya hazır olun. 

Birbirinden farklı oyunları oynayacaksınız. Her birinde farklı zorluklar, engeller oyuncuları karşılayacak. Fakat zekasal adımlar ile çeşitli ödüller kazanacaksınız. Akıllı cep telefonunuzda haftalık karşılaşmalar ile eğlenceli anlar yaşayacaksınız. Oyunu oynamak için tek yapmanız gereken oynamak istediğiniz oyunu seçmek ve maceraya başlamak. 

Daha fazla avantaj elde etmek için kişisel oyun asistanınız sam ile tanışın. Sam'in yönlendirmeleri doğrultusunda ilerleyerek yüksek skorlar elde etmeye çalışın. Kazandığınız her ödül size farklı kapılar açacaktır. Oyun koleksiyonunuzdaki herhangi bir oyuna tıklayın, ödülünüzü seçin ve kazançlarınızı doğru bir şekilde kullanın. 

Gerçek oyun içi aktivitelerinize dayalı kişiselleştirilmiş istatistikler ve ipuçları, örnek videolar ve daha fazlasını alın. Oyun becerilerinizi geliştirmek için özel günlük girişler ile maceraya kendinizi bırakın. 

Ubisoft Club indir