Ubisoft Club

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,5 MB
  • Version 4.4.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Ubisoft Entertainment
Eğlence uygulaması olarak karşımıza çıkan Ubisoft Club mobil oyununda ücretsiz bir şekilde yer alın.

Oyun piyasasının başarılı isimlerinden Ubisoft Entertainment stüdyosu tarafından geliştirilen Ubisoft Club akıllı cihazınızda eğlence dolu anlar yaşamanız amacıyla geliştirilmiştir. Oyunda yer almak için Android cihazınıza ücretsiz olarak indirmeniz yeterlidir. Birbirinden farklı oyunlar arasından kendi tercihinizi yapın, başarı elde edin ve ödüller ile kendinize yüksek skorlar elde edin. 

Ubisoft Club, birbirinden eğlenceli oyunlar ile oyuncuları memnun etmeyi başaran heyecan verici bir deneyim sunuyor. Her birinde farklı eğlence yaşayacaksınız. Daha fazla ödül kazanın ve puan tablosunda yukarı tırmanın, birinci sırada yer almak size her zaman öncülük vaat edecektir. Klasik mücadeleler listesini kontrol edin ve Club birimleri, Club XP ve Rozet kazanmak için bunları tamamlayarak daha yüksek seviyelerde yer almaya hak kazanın. 

Dikkatli oyun kontrolleri sayesinde başarı merdivenlerini bir bir tırmanacak, zirvede yer alarak rakiplerinize karşı büyük başarılar elde edeceksiniz. Akılı cihazınızda oyun oynamaktan eğleniyorsanız kesinlikle Ubisoft Club mobil oyununu tercih etmelisiniz. 

Oyunun haftalık mücadelelerini doğrudan mobil cihazınızdan yönetin. Tek yapmanız gereken oyununuzu bulmak ve mücadele bölümünden mücadeleleri eklemektir. Bir mücadele tamamlandığında, topla düğmesi ilgili tüm ödülleri toplamanızı ve bunları oyunda kullanmanızı sağlar. Her adımınıza dikkat ederek doğru hamleler ile ilerleyin. 

Ubisoft Club indir
DİĞER SÜRÜMLER